Door Mary Fiers op 26 november 2016

Deur aan deur in Woensel-West

Vandaag waren onze vrijwilligers te vinden in Woensel West. Deur aan deur gesprekken voeren met mensen over hun wijk. Wat gaat er goed? En wat kan er beter? Twee simpele vragen, maar aanleiding voor veel mooie gesprekken. Opvallend vaak kregen we te horen hoe mensen de afgelopen de wijk vooruit is gegaan. De nieuwe school, de inrichting van de openbare ruimte, de kunstprojecten, minder overlast, de winkeltjes. Goed om te horen.

En wat kan er beter? De handhaving op de illegale kamerbewoning en woningsplitsing. Daar kan onze gemeenteraadsfractie mee aan de slag.
Kortom leuk en leerzaam. De koffie was ook lekker trouwens (zie foto).

Hartelijke groeten,
Mary

Mary Fiers

Mary Fiers

Met veel plezier woon ik in Eindhoven. Op mijn 17e ben ik hier gaan studeren en niet meer weggegaan. Eindhoven is de stad van de toekomst en nooit ‘af’. Er is letterlijk en figuurlijk ruimte om steeds weer nieuwe dingen te bedenken en te doen. Daar houd ik van! Samen de handen uit de mouwen.

Meer over Mary Fiers